
Світлодіодна стрічка СОВ PROLUM™ 12V 480 LED IP20 Series "SG"., Білий (5500-6000К)
101,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4101
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка СОВ PROLUM™ 12V 480 LED IP20 Series "SG" є тонкою друкованною платою, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа. Основне застосування світлодіодної стрічки СОВ PROLUM™ 12V 480 LED IP20 Series "SG": Для інтер'єрного освітлення: Натяжних стель Підсвічування меблів Робочої зони кухні Ванної кімнати Для підсвічування зовнішніх об'єктів: Виділити контури будівлі Освітлення вітрин, вивісок Об'єктів реклами Контурній підсвічування фар Переваги світлодіодної стрічки СОВ PROLUM™ 12V 480 LED IP20 Series "SG": Висока якість продукту Відповідність стандартам ROHs, CE Економія до 90% електроенергії Простота монтажу Широкий спектр застосування Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 90% |
| Виробник світлодіодів | SAMSUNG |
| Код товару | 320054 |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 25 мм |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 480 шт./метр |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) |
| Напруга мережі | 12V |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 8 х 5000 мм |
| Серія | "SG" |
| Сила тока | 0.83 A/метр |
| Споживана потужність | 10 Вт/метр |
| Строк служби LED | 50,000 годин |
| Тип світлодіода | COB |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Паковання | 5 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,25 ₴



