
Світлодіодна LED стрічка з лінзою PROLUM 24V; 2835\48; IP20; Series "S", Білий
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_5545
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED стрічка з лінзою PROLUM 24V; 2835 48; IP20; Series "S", є тонкою друкованною платою, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа. Основне застосування Світлодіодна LED стрічка з лінзою PROLUM™ 24V; 2835 48; IP20; Series "S": Для інтер'єрного освітлення: Натяжних стель Підсвічування меблів Робочої зони кухні Ванної кімнати Для підсвічування зовнішніх об'єктів: Виділити контури будівлі Освітлення вітрин, вивісок Об'єктів реклами Контурній підсвічування фар Переваги світлодіодної LED стрічки з лінзою PROLUM™ 24V; 2835 48; IP20; Series "S": Висока якість продукту Відповідність стандартам ROHs, CE Економія до 90% електроенергії Простота монтажу Широкий спектр застосування Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 80% |
| Код товару | 350050 |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Кратність | 20 |
| Кратність різання | 2 см (1 світлодіода) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 48 шт./метр |
| Мінімальне замовлення | 20 метрів (1 упаковка) |
| Напруга мережі | 24V |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Розміри | 11 х 40000 мм |
| Серія | "S" |
| Сила тока | 0.50 А/метр |
| Споживана потужність | 18 Вт/метр |
| Строк служби LED | 50,000 годин |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Паковання | 20 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴







