
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; 2835\120; IP20; Series "S", Білий (5500-6000К)
78,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4646
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S" являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа. Основне застосування світлодіодної стрічки PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S": Для інтер'єрного освітлення: Натяжних стель Підсвічування меблів Робочої зони кухні Ванної кімнати Для підсвічування зовнішніх об'єктів: Виділити контури будівлі Освітлення вітрин, вивісок Об'єктів реклами Контурне підсвічування фар Переваги світлодіодної стрічки PROLUM™ 5V; 2835 120; IP20; Series "S": Висока якість продукту Відповідність стандартам ROHs, CE Економія до 90% електроенергії Простота монтажу Широкий спектр застосування Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 75% |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Код товару | 311003 |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 0,8 см (1 світлодіод) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./метр |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) |
| Напруга мережі | 5V |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Розміри | 8х5000 мм |
| Серія | "S" |
| Сила тока | 2.40 А/метр |
| Споживана потужність | 12 Вт/метр |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Паковання | 5 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78,75 ₴




