
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 24V; 5050\60; IP20; Series "SMART", RGB (Pixel Full Color)
141,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4750
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна LED стрічка SMART 24V PROLUM IP20 5050 60 являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа. Основне застосування світлодіодної стрічки SMART 24V PROLUM IP20 5050 60: Для інтер'єрного освітлення: Натяжних стель Підсвічування меблів Робочої зони кухні Ванної кімнати Для підсвічування зовнішніх об'єктів: Виділити контури будівлі Освітлення вітрин, вивісок Об'єктів реклами Контурне підсвічування фар Переваги світлодіодної стрічки SMART 24V PROLUM IP20 5050 60: Висока якість продукту Відповідність стандартам ROHs, CE Економія до 90% електроенергії Простота монтажу Широкий спектр застосування Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Додатково | Кількість контактів : 4 PIN |
| Код товару | 350018 |
| Колір | RGB (Pixel Full Color) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 5 см (6 світлодіода) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість світлодіодів | 60 шт./метр |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 упаковка) |
| Напруга мережі | 24V |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Серія | "Smart" |
| Сила тока | 0.63 А\Метр |
| Споживана потужність | 15 Вт/метр |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип світлодіода | SMD 5050 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Паковання | 5 м (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141,75 ₴








