
Пульт управління PROLUM Радіо (RF 4 zone 2.4G)
337,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_3633
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діммер PROLUM 2.4G радіо 4 zone, Пульт управління
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 401009 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Особливість | З можливістю керування зонами |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 110 x 52 x 20 мм |
| Сила тока | 12.0 |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип живлення пульта | Батарейка 2хAAA |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | MONO димер|Пульт керування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,50 ₴




