
Профіль база PROLUM для магнітного треку M20 в натяжну стелю під гарпун; 2М
630 ₴
- В наявності
- Код: 8_4751
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпускається тільки з магнітною трековою системою PROLUM M20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товара | Магнітний трековий шинопровід 48V |
| Клас якості | PRO |
| Кратність | 2 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 56х56х27 мм |
| Сумісність комплектуючих | Для магнітного трекового профілю - P20 |
| Тип товару | Профіль база для магнітного треку в натяжну стелю |
| Тип шинопроводу | Врізний для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴





