Підсилювач сигналу RGB PROLUM 24A - пристрій, здатний збільшити продуктивність світлодіодної стрічки і висвітлити великий простір. Являє собою невеликий блок, який виступає з'єднувачем між двома відрізками стрічки і на який живлення надходить безпосередньо від блоку живлення. Переваги RGB підсилювача PROLUM 24A : Висока якість продукту Відповідність стандартам ROHs, CE Простота монтажу Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 288 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 403002 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 150 x 64 x 23 мм |
| Сила тока | 24.0 |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип корпусу | Метал |
| Тип пристрою | Підсилювачі для LED контролерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,05 ₴



