
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™ M20; 48V; для натяжної стелі - P19; Чорний 1M
972 ₴
- В наявності
- Код: 8_4590
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™ M20; для натяжної стелі - P19; Комплектація: Декоративна накладка 1шт Заглушки 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товара | Магнітний трековий шинопровід 48V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Чорний |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 62x59 мм |
| Тип товару | Магнітний шинопровід 48V |
| Тип шинопроводу | Врізний для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 972 ₴






