
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™ M20; 48V; Врізний для гіпсокартону - R20; Білий 2M
893,25 ₴
- В наявності
- Код: 8_5609
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий шинопровід PROLUM™, Врізний для гіпсокартону R20: надійність та довговічність Магнітний трековий шинопровід PROLUM M20 для гіпсокартону "R20" - це ідеальне рішення для створення світлових ліній на стінах і стелях в приміщеннях з гіпсокартонними конструкціями. Профіль має тип кріплення врізний, що дозволяє ефективно використовувати його для установки в гіпсокартонні поверхні. Профіль оснащений магнітною системою, яка забезпечує простоту та швидкість монтажу світильника на трековий профіль. З його допомогою можна легко та безпечно встановити та змінити положення світильника у будь-якому місці трекового профілю. Магнітний трековий профіль PROLUM™ M20 для гіпсокартону R20 виконаний з якісних матеріалів, що гарантує його довговічність та надійність у використанні. Встановлення врізного магнітного треку PROLUM M20 для гіпсокартону дозволить створити індивідуальне освітлення в будь-якому приміщенні, додавши йому затишок і комфорт. Придбайте цей профіль в інтернет-магазині та насолоджуйтесь яскравим та ефективним світлом у Вашому будинку чи офісі. Комплектація: Декоративна накладка 1шт Заглушки 2шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія товара | Магнітний трековий шинопровід 48V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Білий |
| Кратність | 2 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | м |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 46х65 мм |
| Тип товару | Магнітний шинопровід 48V |
| Тип шинопроводу | Врізний для гіпсокартону |
Інформація для замовлення
- Ціна: 893,25 ₴




