
Магнітний трековий світильник PROLUM™ M25; 27W; 220V; SERIES "LR"; Білий 4000K
1 202,85 ₴
- В наявності
- Код: 8_4677
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнитные трековые светильники PROLUM серии "LR" Магнітні трекові світильники PROLUM 220V серії LR – це гнучке та сучасне рішення для формування абсолютно будь-яких конфігурацій освітлення на комерційних та житлових об'єктах. Продумана конструкція дозволяє змінювати їх, залежно від вимог та вподобань. Виконані магнітні трекові світильники в лінійному форм-факторі, тому їх можна встановлювати по одному або створювати безперервну лінію світла. У конструкції встановлений спеціальний розсіювач, завдяки чому ви можете знайти моделі з кутом світіння на 24 і 120 градусів, вибравши відповідне рішення індивідуально під особисті цілі. У конструкції сучасні діоди OSRAM, що забезпечує високий рівень комфорту при освітленні, виключаючи сліпучий ефект. Усі модифікації магнітних трекових світильників із серії LR забезпечують освітлення з температурою 3000К та 4000К. Сила світлового потоку варіюється від 550 до 1090 люмен. Працює без блоку живлення, необхідно лише під'єднати шинопровід до джерела живлення 220V через спеціально призначений перехідник. Конструкція магнітних трекових світильників розроблена таким чином, що навіть при живленні 220V вони залишаються безпечними при безпосередньому контакті. У конструкції світильника є неодимовий магніт для надійної фіксації у шинопроводі. Підходить для встановлення в магнітній трековій системі будь-якого типу: вбудований, накладний чи підвісний. Є модифікації з потужністю 8, 18 та 27W, тому ви знайдете відповідне рішення індивідуально для себе. Ключові переваги магнітних трекових світильників PROLUM серії LR Працює від 220V, тому нема потреби купувати блок живлення. Лінійна конструкція дозволяє створювати різні конфігурації світла. Підходить для встановлення на шинопроводі будь-якого типу за способом монтажу. Забезпечує розсіяне світло з кутом світіння 24 чи 120 градусів. Використовуються якісні діоди OSRAM, що гарантує довговічність – до 50 000 годин. Алюмінієвий корпус, що забезпечує довговічність конструкції. Широкий діапазон температур – від -25 до +40 градусів за Цельсієм. Температур світіння магнітних трекових світильників – 3000К та 4000К. Сила світлового потоку – від 550 до 1090 люменів. Доповнюється потужним неодимовим магнітом для надійної фіксації у шинопроводі. Має стильний і лаконічний дизайн. Висока надійність, довговічність та гарантія безпеки під час експлуатації. Якщо ви хочете купити магнітний трековий світильник PROLUM 220V серії LR, вам потрібно тільки вибрати відповідну модель, кількість та оформити покупку. Ми є офіційним імпортером бренду, тому в каталозі винятково сертифікований товар та ціни від виробника. Стабільно оновлюється модельний ряд світильників, тому ви знайдете відповідне рішення для себе. За складнощів вибору, можете розраховувати на консультацію від спеціаліста магазину. Проводиться доставка товару по всій Україні: Львів, Одеса, Київ, Харків, Дніпро та інші області.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Кут свічення | 24 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Світловий потік | 1650 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Прямокутна |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 90% |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Категорія товара | Магнітні трекові світильники 220V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Чорний |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Підтримка димування | Не підтримується |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 600х25х42 |
| Серія | LR |
| Сила тока | 0.12 |
| Споживана потужність | 27W |
| Спосіб монтажу світильника | Накладний |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202,85 ₴




