
Магнітний трековий світильник PROLUM™ M20; 18W; 48V; Білий SERIES "MF"; Білий 4000K
1 651,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_5606
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник PROLUM™ M20; SERIES "MF" ціна від виробника Магнитный трековый светильник PROLUM M20; Series "MF" — це сучасне й ефективне джерело світла, яке привертає увагу своєю функціональністю й незвичайним дизайном. Однією з основних переваг магнітної трекової системи є можливість швидкого та легкого встановлення та переміщення світильників по треку, завдяки наявності магнітних елементів на світильниках і в треку. Отже, можна легко та швидко змінити освітлення кімнати, переставивши світильники в потрібне місце. Світильники PROLUM M20; Series "MF" доступні в декількох видах і відрізняються один від одного за кольором світіння (теплий або холодний) і потужності (від 12 до 30 Вт). Завдяки цьому кожен може вибрати свій ідеальний варіант для конкретного приміщення та завдання. Якщо ви хочете купити якісний і надійний світильник, який легко можна встановити та переносити по треку, рекомендуємо вибрати магнітний трековий світильник PROLUM M20; Series "MF". Замовити його можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Будьте в курсі нових тенденцій у дизайні інтер'єру та забезпечте собі ідеальне освітлення з PROLUM M20; Series "MF"!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кут свічення | 120 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 90% |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Категорія товара | Магнітні трекові світильники 48V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Білий |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Підтримка димування | Не підтримується |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 328х22х105 |
| Серія | MF |
| Сила тока | 0.38 |
| Споживана потужність | 18W |
| Спосіб монтажу світильника | Накладний |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Тип світильника | Лінійний |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник 48V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 651,50 ₴





