
Магнітний трековий світильник PROLUM™ M20; 12W; 48V; Білий SERIES "TR"; CCT TuyaSmart
1 147,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_5591
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник PROLUM™ M20; 20W; SERIES "TR" ланцюга від сиробника Ви шукаєте ефективне рішення для освітлення вашого приміщення? Тоді ми раді запропонувати вам магнітний трековий світильник PROLUM M20; Series "TR"! Цей світильник є справжнім технологічним проривом в галузі освітлення. Завдяки інноваційній магнітній системі кріплення, ви можете легко та швидко встановити його в будь-якому місці, а якісні світлодіоди забезпечать яскраве та рівномірне освітлення. Цей світильник ідеально підходить для використання в офісах, магазинах, ресторанах, будинках і будь-яких інших приміщеннях. Крім того, його компактний дизайн і можливість настроювання напрямку світла дають змогу інтегрувати його в будь-який інтер'єр, створюючи унікальну атмосферу. Купуючи магнітний трековий світильник PROLUM M20; Series "TR" у нашому інтернет-магазині, ви отримаєте високу якість продукту за конкурентною ціною. Ми гарантуємо швидку та надійну доставку всією Україною, а також чудовий сервіс і підтримку на всіх етапах купівлі. Не пропустіть можливість оновити ваше освітлення за допомогою цього дивовижного світильника. Замовте свій магнітний трековий світильник PROLUM M20; Series "TR" прямо зараз і насолоджуйтеся якісним освітленням уже сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кут свічення | 24 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 48 В |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| CRI | 90% |
| Виробник світлодіодів | OSRAM |
| Додатково | Для включення режиму TuyaSmart потрібен блок живлення Арт.261003\261004 |
| Екосистема розумного дому | Tuya Smart: Google Home,Alexa Amazon |
| Категорія товара | Магнітні трекові світильники 48V |
| Клас якості | PRO |
| Колір корпуса | Білий |
| Країна виробника товару | Китай |
| Можливості управління | голосове керування, диммер, пульт дистанційного керування, керування зі смартфона |
| Одиниці виміру | шт. |
| Протокол зв'язку Розумного дому | Wi-Fi |
| Підтримка димування | з підтримкою по wi-fi |
| Робоча температура | -25 до +40 ° С |
| Розміри | 48х115 |
| Серія | TR |
| Сила тока | 0.25 |
| Споживана потужність | 12W |
| Спосіб монтажу світильника | Накладний |
| Строк служби LED | 40,000 годин |
| Тип розсіювача | Без розсіювача |
| Тип світильника | Спот |
| Тип товару | Магнітний трековий світильник 48V |
| Тип керування | Tuya |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147,50 ₴








