
Контролер RGB PROLUM (RF; 5K; сенсорний; 18A; ЧИП; Білий)
361,08 ₴
- В наявності
- Код: 8_4161
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер RGB PROLUM (RF; 5K; сенсорний; 18A; ЧИП; Білий) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами. Основні функції Контролер RGB PROLUM (RF; 5K; сенсорний; 18A; ЧИП; Білий): Змінювати яскравість світіння Швидкість перемикання Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання. Переваги Контролер RGB PROLUM (RF; 5K; сенсорний; 18A; ЧИП; Білий): Відповідність стандартам ROHs, CE Широкий асортименту моделей Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 216 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 402004 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 120 Χ 62 Χ 24 мм |
| Сила тока | 18.0 |
| Спосіб керування | Пульт сенсорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип живлення пульта | Батарейка 3хAAA |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | RGB контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,08 ₴





