
Контролер RGB PROLUM 4 ZONE (RF; MT; 18A; Пульт керування)
405 ₴
- В наявності
- Код: 8_4282
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контроллер RGB MT RF 4 zone MT 18A, Пульт керування необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGBстрічок. З завантаженими в пам'ять одну або кілька програм. Основні функції Контролера RGB MT RF 4 zone MT 18A, Пульт керування: Змінювати яскравість світіння Швидкість перемикання Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання. Переваги Контролера RGB MT RF 4 zone MT 18A, Пульт керування: Відповідність стандартам ROHs, CE Широкий асортименту моделей Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 288 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 402017 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість зон | 4 зони |
| Одиниці виміру | шт. |
| Особливість | З можливістю керування зонами |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 120 Χ 51 Χ 18 мм |
| Сила тока | 18.0 |
| Спосіб керування | Пульт сенсорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | RGB контролер|Пульт керування |
| Тип спектру керування | RGB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴


