
Контролер PROLUM SPI Single color; Вімікач; 3кл; макс:2048px
101,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4730
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер PROLUM SPI Single color; Вімікач; 3кл; макс:2048px
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Додатково | Підтримка: WS2811; Макс: 2048px |
| Код товару | 402047 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86 х 86 х 17 мм |
| Спосіб керування | Управління на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип живлення пульта | Батарейка 1хCR2025 |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | SPI MONO димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 101,70 ₴



