
Контролер PROLUM SPI; Single color; Вімікач;
283,95 ₴
- В наявності
- Код: 8_4716
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер PROLUM SPI; Single color; Вімікач; макс:2048px
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Підтримка: WS2811; Макс: 2048px |
| Код товару | 402046 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86 х 86 х 12 мм |
| Сила тока | 12.0 |
| Спосіб керування | Управління на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип живлення пульта | Батарейка 1хCR2025 |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | SPI MONO димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,95 ₴


