
Контролер PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink
669,37 ₴
- В наявності
- Код: 8_5032
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контролер PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGB стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами. Основні функції Контролера PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink: Змінювати яскравість світіння Швидкість перемикання Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання. Переваги Контролера PROLUM SPI; RGB; SP107E; Wi-Fi; Series: HomeLink: Відповідність стандартам ROHs, CE Широкий асортименту моделей Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 288 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Макс: 2048px; Можливості управління: Голосове керування, пульт дистанційного керування, керування зі смартфона |
| Екосистема | Google Home, Home Assistant, Tuya Smart |
| Код товару | 404022 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі | 12V|24V|5V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Підтримка | WS2811, UCS1903, SM16703, WS2812, WS2815 |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 85 х 45 х 22 мм |
| Серія | HomeLink |
| Сила тока | 24.0 |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | SPI RGB контролер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669,37 ₴




