
Конектор PROLUM™ для підключення LED стрічки 220V - 9.5ММ
51,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_3594
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конектор PROLUM™ для підключення LED стрічки 220V - 9.5ММ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Довжина | 15 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 501108 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Номінальна напруга | 220V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Сумісність | Для LED стрічки 220V |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Конектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51,75 ₴



