
Клемний фіксатор PROLUM (RT-Z41)
1,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_5513
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клемний фіксатор PROLUM (RT-Z41)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для неонового розсіювача, Аксесуари для підключення світлодіодного неону, Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503085 |
| Колір | Прозорий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна температура експлуатації | 85 °C |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Номінальний струм | 24 А для 2,5 мм2, 32 А для 4 мм2 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Розмір | 29.7х19.4х9.7 мм |
| Тип товару | Самозабитка клема |
| Паковання | 100 шт. (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,35 ₴


