
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-Y626)
26,62 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_5247
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-Y626)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для неонового розсіювача, Аксесуари для підключення світлодіодного неону, Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503077 |
| Колір | Прозорий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість входів / пар контактів | 2/6 |
| Максимальна температура експлуатації | 85 °C |
| Максимальний переріз проводу | 0,08 - 4 мм2 тонкопроволювальніі, 0,5 - 6 мм2 одножильний і багатожильний |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Номінальна напруга | 400 В/4 кВ |
| Номінальний струм | 41A |
| Одиниці виміру | шт. |
| Розмір | 45.8х48.9х12 мм |
| Тип товару | Самозабитка клема |
| Паковання | 100 шт. (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,62 ₴

