
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-412)
4,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4973
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клема швидкого монтажу PROLUM (RT-415A)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для неонового розсіювача, Аксесуари для підключення світлодіодного неону, Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503041 |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість входів / пар контактів | 2 |
| Максимальна температура експлуатації | 85 °C |
| Максимальний переріз проводу | 0,08 - 2,5 мм2 одножильний і багатожильний, 0,08 - 4 мм2 тонкопроволювальні |
| Необхідна довжина зачищення ізоляції | 8-10 мм |
| Номінальна напруга | 400 В/4 кВ |
| Номінальний струм | 24 А для 2,5 мм2, 32 А для 4 мм2 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Розмір | 26.6х21.3х14.5 мм |
| Тип товару | Самозабитка клема |
| Паковання | 100 шт. (1 паковання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,05 ₴

