
Кабель живлення з димером для світлодіодної стрічки 9.5ММ 220V
222,30 ₴
- В наявності
- Код: 8_4975
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель живлення з димером для світлодіодної стрічки 9.5ММ 220V
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Колір | Чорний |
| Ширина стрічки | 9.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 501097 |
| Кратність | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Номінальна напруга | 220V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Сумісність | Для LED стрічки 220V |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Адаптери живлення 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,30 ₴

