
Кабель живлення PROLUM™ для неону 6х12 220V, (50 м max)
65,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_5317
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель живлення PROLUM™ для неону 220V, (50 м max)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Довжина | 43 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для підключення світлодіодного неону |
| Код товару | 501117 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Номінальна напруга | 220V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Сумісність | Для LED-неону 6х12 |
| Тип неону | 6х12 |
| Тип товару | Адаптери живлення 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65,70 ₴

