
Кабель USB 2.0 Білий PROLUM™ - Конектор для стрічки 10мм (1М)
56,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4995
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель USB 2.0 Білий PROLUM™ - Конектор для стрічки 10мм (1М)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Довжина | 1000 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для підключення світлодіодного неону, Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503054 |
| Кратність | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Номінальна напруга | 12V|24V|48V|5V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Сумісність | Для LED стрічки 5V,12V,24V,48V 10 мм |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | USB кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56,70 ₴

