
Кабель PROLUM™ для стрічки 5050, RGB, 10 мм, + 1 затиск
12,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_3590
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель PROLUM™ для стрічки 5050, RGB, 10 мм, + 1 затиск
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина стрічки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Аксесуари для підключення світлодіодної стрічки |
| Код товару | 503007 |
| Кратність | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Номінальна напруга | 12V|24V|48V|5V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Сумісність | Для LED стрічки 5V,12V,24V,48V 10 мм |
| Тип стрічки | SMD |
| Тип товару | Конектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,60 ₴






