
Зовнішній акумулятор Power Bank VEGER MagOnStand 10000MAH (W1175)
1 389,15 ₴
- В наявності
- Код: 8_5010
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор Power Bank VEGER MagOnStand 10000MA (W1175)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VEGER |
| Вихідна напруга | 4.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 10000mah |
| Індикація | Дисплей, Світлодіоди |
| Вага | 170 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A, USB Type С |
| Вхідні інтерфейси | Lightning, Micro-USB , USB Type С |
| Додатково | USB 1 Output: (QC3.0)4.5V-5A/5V-4.5A/9V-2.0A/12V-1.5A; Type-C 1 Output:(PD+QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.66A; Wireless Output: 5W/7.5W/10W/15W; Total Input (Max):PD18W/QC18W; 2.5W wireless charging for AirPod; |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду та розряду, Захист від перенапруги |
| Код товару | W1175 |
| Комплектація | Power Bank - 1; Кабель USB-A-Type-C-1шт; Гарантійний талон-1шт; Посібник користувача - 1шт; |
| Країна виробника товару | Китай |
| Кількість виходів | 3 |
| Мінімальна вихідна потужність | 22 Вт |
| Одиниці виміру | шт. |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 3 |
| Призначення | Apple iPhone"Екшн камера"Електронна книга" Навушники | Планшет | Смарт-годинник" Смартфон| Фотоапарат |
| Розмір | 110.0х68.6х16мм |
| Тип джерела живлення | Зовнішній акумулятор |
| Тип заряджання | Бездротова, Дротова |
| Тип товару | Повербанк |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,15 ₴






