
Димер управління PROLUM Wi-Fi; TUYA; TOUCH; 10A; Герметичний IP68; Series: HomeLink
994,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_5361
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер управління PROLUM Wi-Fi; TUYA; TOUCH; 10A; Герметичний IP68; Series: HomeLink необхідний для управління яскравістю світлодіодних стрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами. Основні функції Димера управління PROLUM Wi-Fi; TUYA; TOUCH; 10A; Герметичний IP68; Series: HomeLink: Змінювати яскравість світіння Швидкість перемикання Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання. Переваги Димер управління PROLUM Wi-Fi; TUYA; TOUCH; 10A; Герметичний IP68; Series: HomeLink: Відповідність стандартам ROHs, CE Широкий асортименту моделей Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 120 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Додатково можна придбати пульт для керування: арт.404024; Можливості управління: Голосове керування, пульт дистанційного керування, керування зі смартфона |
| Екосистема | Google Home, Home Assistant, Tuya Smart |
| Код товару | 404023 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Особливість | З можливістю керування зонами |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 157 х 70 х 30 мм |
| Серія | HomeLink |
| Сила тока | 10 |
| Спосіб керування | Через смартфон |
| Ступінь захисту | IP68 (максимальний захист) |
| Тип зв'язку | Wi-Fi |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | MONO димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994,50 ₴


