
Димер ССT PROLUM TOUCH; 18А; Білий і(з кріпленням)
442,35 ₴
- В наявності
- Код: 8_4884
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер ССT PROLUM TOUCH; 18А; Білий і(з кріпленням) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення. Димер ССT PROLUM TOUCH; 18А; Білий і(з кріпленням) має набір функцій: Управління яскравістю світла Автоматичне відключення Плавне включення і відключення світла Різні режими затемнення і миготіння
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 216 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 401014 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 85 Χ 64 Χ 24 мм |
| Сила тока | 18.0 |
| Спосіб керування | Пульт сенсорний |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип живлення пульта | Батарейка 2хAAA |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | ССТ димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 442,35 ₴








