Димер вбудований PROLUM 6А Білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 401013 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 86 х 86 х 65 мм |
| Сила тока | 6.0 |
| Спосіб керування | Управління на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | MONO димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393,66 ₴



