
Димер PROLUM Mini 6A
42,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_3707
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер PROLUM Mini (6A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення. Димер PROLUM Mini (6A) має набір функцій: Управління яскравістю світла Автоматичне відключення Плавне включення і відключення світла Різні режими затемнення і миготіння
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 144 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 401001 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 62 х 13 х 40 мм |
| Сила тока | 12.0 |
| Спосіб керування | Управління на корпусі |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | MONO димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,52 ₴



