
Димер PROLUM 6А (радіо)
134,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_3704
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Димер PROLUM радіо (RF 6A) - це пристрій, що дозволяє плавно регулювати яскравість освітлення. Димер PROLUM радіо (RF 6A) з пультом має набір функцій: Управління яскравістю світла Автоматичне відключення Плавне включення і відключення світла Різні режими затемнення і миготіння
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 72 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Навантаження на роз'єм 5.5 до 5А струму |
| Код товару | 401005 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Напруга мережі | 12V|24V|5V |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 42×12×3 мм |
| Сила тока | 6.0 |
| Спосіб керування | Пульт кнопковий |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип живлення пульта | Батарейка 1хCR2025 |
| Тип зв'язку | Радіо (RF) |
| Тип корпусу | Пластик |
| Тип пристрою | MONO димер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134,55 ₴


