
Блок живлення PROLUM™ 4.5V; 5V, 100W-F, 20А, Series "DX"
607,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_5499
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення PROLUM™ 5V, 100W, 20А, Series "DX"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Вихідна напруга | 4.5 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Коефіцієнт потужності | 84 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 20A |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги |
| Код товару | 211010 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 100W |
| Підстроювання вихідної напруги | Відсутня |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри ДхШхВ | 159×98×30 |
| Серія | "DX" |
| Сила тока | 20.0 |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в захисному кожусі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607,50 ₴


