
Блок живлення PROLUM™ 36W, 12V, 3А, Series "UTF"
288 ₴
- В наявності
- Код: 8_4711
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення PROLUM™ 12V "UTF"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Коефіцієнт потужності | 90 |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 3A |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги |
| Код товару | 225001 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 36W |
| Підстроювання вихідної напруги | Відсутня |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри ДхШхВ | 177.4×21.2×20.3 |
| Серія | "UTF" |
| Сила тока | 3.0 |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Вологозахищенi (алюміній), Ультратонкі блоки живлення |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴




