
Блок живлення PROLUM™ 24V, 36W, 1.5А, Series "DV"
391,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_5418
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення PROLUM™ 24V Series "DV"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Коефіцієнт потужності | 86 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 1.5А |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги |
| Код товару | 252015 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 36W |
| Підстроювання вихідної напруги | Відсутня |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри ДхШхВ | 145х25.5х21мм |
| Серія | "DV" |
| Сила тока | 1.5 |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в захисному кожусі, Ультратонкі блоки живлення |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,50 ₴


