
Блок живлення PROLUM™ 24V, 240W, 10.0А, Series "RX"
913,50 ₴
- В наявності
- Код: 8_4271
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення PROLUM 24V Series "RX" - це спеціальний трансформатор, який призначається для перетворення напруги 220В на стабільну напругу 24В. Це необхідно для стабільної та безпечної роботи такого обладнання, як світлодіодні стрічки, неонові стрічки, вимірювальне обладнання, системи безпеки тощо. Вихідний сигнал виходить стабільним, без стрибків та пульсацій. Блоки живлення 24В є імпульсним джерелом живлення. Поставляється у захисному корпусі, тому надійно захищений від різних зовнішніх факторів. З огляду на індекс захисту IP20 підходить виключно для внутрішнього застосування. Але може працювати у широкому діапазоні температур. Серія представлена різними моделями за потужністю – від 60 до 350W, тому ви зможете вибрати відповідний імпульсний блок живлення 24В. Вихідна напруга може бути від 180 до 264 вольт, що забезпечує високу стабільність під час роботи. Коефіцієнт потужності – 90%. Передбачено захист від короткого замикання та захист від перевантаження, завдяки чому блок живлення для світлодіодної стрічки 24В дбайливо захищатиме все обладнання. Компактні розміри не створять проблем під час вибору місця встановлення. Є тонке налаштування вихідної напруги в діапазоні +-10%. Гарантія – 3 роки. Ключові особливості блока живлення PROLUM 24V Series "RX" Блоки живлення 24 вольта підходять для всього обладнання, яке потребує такої напруги для підключення. Знаходиться в захисному кожусі, що забезпечує високий захист обладнання IP20. Устаткування може працювати у широкому діапазоні температур – від -20 до +40 градусів за Цельсієм. Існують різні моделі за потужністю – від 60 до 350W для різного за потужністю обладнання. Передбачені додаткові функції для безпеки підключеного обладнання. Надається гарантія терміном на 3 роки, що свідчить про високу якість. Пасивна система охолодження ефективно справляється з охолодженням блоку живлення для ЛЕД стрічки. Доступна вартість блоку живлення, чому сприяє власна виробнича база. Під час виробництва використовуються матеріали виключно високої якості. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Якщо ви хочете купити блок живлення 24 вольт, вам потрібно вибрати необхідну напругу та оформити покупку, або зателефонуйте до нас. Наш консультант допоможе визначитися з вибором, а також надасть консультацію з усіх питань. Товар відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Доставка здійснюється по всій Україні. Для постійних клієнтів передбачено знижки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Коефіцієнт потужності | 86 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 10A |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги |
| Код товару | 251017 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 240W |
| Підстроювання вихідної напруги | Є (+/-10%) |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри ДхШхВ | 159x97x30 мм |
| Серія | "RX" |
| Сила тока | 10.0 |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Блоки живлення в захисному кожусі |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913,50 ₴


