
Адаптер живлення PROLUM™ 5V, 10W, 2А, Series "P"
72,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 8_4639
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер живлення PROLUM 5V Series "P" – це імпульсний блок живлення з пасивним охолодженням, який призначається для перетворення електрики з мережі 220В на стабільний струм 5В. Блоки 5В являються універсальними і підходять абсолютно для всього обладнання, яке потребує такої напруги, наприклад, блоки живлення для світлодіодної стрічки. Окремо можна відзначити адаптери живлення USB, що робить підключення ще більш простим та зручним. Має потужність 5W-10W, тому підходить для немічного обладнання. Підтримує вхідну напругу від 110 до 240 вольт, а вихідна напруга – 5 вольт без можливості регулювання. Сила струму в цих адаптерах живлення – від 1.0-3.0 ампера. Індекс захисту – IP20, тому не підходить для використання на вулиці, а виключно всередині приміщення. Але при цьому витримує роботу в широкому діапазоні температур від -25 до +40 градусів за Цельсієм. Передбачено захист від перевантаження та від короткого замикання. Має компактні розміри, тому можна встановити в будь-якому зручному місці. Відповідає міжнародним стандартам ROHs, CE. Використовувалися якісні матеріали та контроль на всіх стадіях виробництва, що гарантує тривалий термін служби. Гарантія від виробника – 1 рік. Ключові особливості адаптера живлення PROLUM 5V Series "P" Блоки живлення 5 вольт є універсальними для всього обладнання з відповідним споживанням. Гарантують стабільну електрику, тому виключено пошкодження підключеного обладнання. Є модифікації для підключення через USB, тому ви знайдете відповідне рішення для себе. Блок живлення на 5 вольт може працювати із вхідною напругою від 110 до 240 вольт. Має невеликий індекс захисту – IP20, але може функціонувати в широкому діапазоні температур. Є захист від короткого замикання та перевантаження, що підвищує безпеку експлуатації. Виготовлено адаптер живлення виключно з якісних матеріалів та із застосуванням інновацій. Має компактні розміри, тому при підключенні не виникне жодних складнощів. Власне виробництво дає змогу пропонувати клієнтам блоки 5В на вигідних умовах. І це лише мала частина переваг, які має адаптер живлення на 5В, який ви можете придбати у нас у магазині. Якщо у вас виникли додаткові питання або ви хочете купити блок живлення на 5В, вам потрібно буде вибрати відповідну модель та оформити покупку, або зателефонуйте нам. У каталозі лише сертифікований товар високої якості. Список моделей стабільно доповнюється новими рішеннями. Доставку здійснюємо по всій території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Коефіцієнт потужності | 84 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний струм | 2A |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги |
| Код товару | 211009 |
| Кратність | 1 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потужність | 10W (USB) |
| Підстроювання вихідної напруги | Відсутня |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри ДхШхВ | 83х36х29 мм |
| Серія | "P" |
| Сила тока | 2.0 |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Мережеві адаптери |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,90 ₴





