RGB +W підсилювач 24A PROLUM 288W - пристрій, здатний збільшити продуктивність світлодіодної стрічки і висвітлити великий простір. Являє собою невеликий блок, який виступає з'єднувачем між двома відрізками стрічки і на який живлення надходить безпосередньо від блоку живлення. Переваги RGB +W підсилювач PROLUM 24A 288W : Висока якість продукту Відповідність стандартам ROHs, CE Простота монтажу Надійність Доступна вартість
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Потужність | 288 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код товару | 402036 |
| Країна виробника товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Одиниці виміру | шт. |
| Потрібен шлюз для підключення | Немає |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Розміри | 83 х 63 х 23 мм |
| Сила тока | 24.0 |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Тип корпусу | Метал |
| Тип пристрою | Підсилювачі для LED контролерів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299,70 ₴


