
Фасадний світильник GTV VASTI, E27, max12W, IP54, AC220-240V, сірий
1 637 ₴
- В наявності
- Код: 6_27183
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний світильник VASTI поєднує в собі елегантність і функціональність, пропонуючи користувачам можливість вибрати колір світла, який відповідає зовнішній естетиці їхнього будинку або будівлі. Цоколь E27 дозволяє користувачам самостійно вибирати джерело світла потужністю до 12 Вт, що дозволяє адаптувати зовнішнє освітлення до індивідуальних потреб, забезпечуючи енергоефективність. Алюмінієвий корпус і розсіювач молочного кольору з полікарбонату гарантують тривалий термін служби і захист від пилу і вологи за стандартом IP54, що робить VASTI ідеальним вибором для зовнішнього освітлення в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній + пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 252х110х100 мм |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 637 ₴



