
Стрічка GTV COB 12V, 480LED/m, 8mm, 10W/m, 800lm/W, 4000K, 5м
936 ₴
- В наявності
- Код: 6_21898
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна стрічка GTV COB - це продукт, який має широкий спектр застосування в будинках, офісах та магазинах. Вона відрізняється від традиційних стрічок на основі SMD-діодів тим, що створює рівну світлову лінію без видимих точок завдяки технології COB. Ця світлодіодна стрічка має дуже щільне розташування діодів. Це забезпечує єдину лінію світла та кут променя 180°. Така конструкція гарантує рівномірне та яскраве освітлення. Стрічка поставляється в секціях довжиною 5 метрів і закінчується з обох боків 1-метровим кабелем із роз'ємом miniAMP для зручності користувачів. За необхідності стрічку можна розрізати через кожні 5 см, щоб підлаштуватися під потрібні розміри та конфігурацію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 5 мм |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4000 |
| Кількість діодів на метр | 480Led |
| Напруга живлена | 12V |
| Світлова видатність | 800 |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 936 ₴




