
Стельовий світильник GTV TULA, Ø350мм, 4000K, 24W, IP44, золотий
1 069 ₴
- В наявності
- Код: 6_24623
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний світлодіодний стельовий світильник TULA потужністю 24 Вт і світловим потоком 1680 лм забезпечує яскраве та енергозберігаюче освітлення. Він випромінює нейтральне світло з температурою 4000 К, ідеально підходить для роботи і відпочинку вдома і в офісі. Клас захисту IP44 гарантує стійкість до твердих предметів і бризок, рекомендований для використання всередині приміщень. На товар надається гарантія 3 роки. Діаметр плафона - 35 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1680 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| За типом монтажу | Накладний |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000 |
| Матеріал каркаса | акрил, Метал, пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | d340х60мм |
| Стиль | Лофт |
| Тип | сучасні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴

