
Стельовий світильник GTV ARIES, IP20, круглий, білий/золотий
164 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 6_22042
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе врізний стельовий світильник Aries - ідеально вишукану модель освітлення з сучасним відтінком. Візуально розроблений на основі простих геометричних фігур, цей світильник вражає своїм мінімалістичним дизайном, який водночас тонко відбивається від фону. Завдяки цьому кожен інтер'єр набуває елегантності та стилю. Ідеально підходить як для офісних і громадських приміщень, так і для будинків і квартир. Врізний світильник ARIES - це модель, повністю виготовлена з полікарбонату, що гарантує надзвичайну надійність, довговічність і стійкість навіть до інтенсивного використання. Гладка полікарбонатна поверхня додає світильнику модний стиль. Важливо те, що світильники з полікарбонату не вимагають заземлення, що виключає ризик ураження електричним струмом. Світильник Aries доступний у двох різних формах: квадрат і круг. Завдяки дзеркальним відбивачам пропонує багато можливостей розташування. Ми рекомендуємо використовувати лише світлодіодні вироби з максимальною потужністю 10 Вт як джерело світла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 20 Вт/год |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Врізний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізний отвір | 75 мм |
| Особливості | Не містить патрон |
| Розмір | d90х29мм |
| Тип | для натяжних стель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴

