
Світлодіодний світильник GTV TWIST, 10W, 750Lm, 175-250AC, Ra>80, IP65, IK08, 4000K, овальний, чорний
652 ₴
- В наявності
- Код: 6_20812
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TWIST - типовий антивандальний світильник, який може використовуватися в підвалах, автомайстернях і навіть на водопровідних установках. Своєю надійністю Twist зобов'язаний простій, перевіреній конструкції в стандарті IP65. Його широкий кут променя 120° забезпечує дуже хорошу оглядовість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Всередині / зовні | Да |
| Клас захисту IK | IK08 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000 |
| Місце установки | стіна, стеля |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 170х50мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Функції | Неяскравий |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴




