
Світлодіодний світильник GTV MOZA, 12W, 1000Lm, AC220-240V, 50/60Hz, PF>0,5, RA≥80, IP40, 120°, 4000K, круглий, білий
854 ₴
- В наявності
- Код: 6_20018
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 9 Вт/год |
| Світловий потік | 1520 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| YtUrl | -1_Bp-cfeNw |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Димується | Немає |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | 0.5 |
| Колірна температура | 4000 |
| Монтажу | Потоплень |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Напруга (В) | 220-240 |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | d180х16мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +25 C |
| Функція | Сертифікат УККА |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854 ₴


