
Світлодіодний світильник GTV KATANI, 12 Вт, 4000K, IP44, RA >80, 960 лм, 60 см, білий
1 206 ₴
- В наявності
- Код: 6_21796
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник KATANI призначений для додаткового освітлення ванної кімнати над дзеркалом. Завдяки своєму універсальному дизайну і популярній кольоровій гамі він добре виглядатиме практично в будь-якому інтер'єрі. Лампа випромінює світло нейтрального кольору, що впливає сприйняття кольору довкілля. Молочний розсіювач пом'якшує та рівномірно розсіює світло.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 600 мм |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 960 лм |
| Ступінь захисту, IP | IP44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Декларація відповідності | Да |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206 ₴


