
Світлодіодний світильник GTV FORTA, 36W, 2900Lm, AC220-240V, 50/60Hz, IP20, IK08, 4000K, білий
7 987 ₴
- В наявності
- Код: 6_20952
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Forta – елегантна інновація. Світлодіодний підвісний світильник Forta - це сучасне освітлення, яке відмінно підходить до промислового, мінімалістичного або лофтового інтер'єру. Гармонійно поєднується із простими формами, доповнюючи їх тонким шармом. Алюмінієва лампа Forta випромінює світло природного нейтрального кольору з яскравим потоком та великим радіусом дії. Він чудово виглядатиме над обіднім столом, над письмовим столом у домашньому кабінеті або в сучасному офісі. Декоративний світлодіодний світильник Forta є плавним поєднанням простої форми з витонченими деталями - матовий молочний розсіювач підвищує комфорт використання і гарантує, що лінійне освітлення не втомлює очі. Тонкі тросики, хоч і ледь помітні, додають композиції чарівності, створюючи неповторний естетичний ефект. Підвісний світильник Forta – це сучасне енергозберігаюче освітлення із вбудованим джерелом світла. Просто виберіть місце встановлення та насолоджуйтесь гарним ефектом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 2900 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Всередині / зовні | Всередині |
| Димується | Немає |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Матеріал корпусу | Алюміній, чавун |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Розмір | 1200х34 мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 987 ₴




