
Світлодіодний лінійний світильник GTV OMEGA LINE-C, 50W, 4500Lm, AC220-240V, 50-60Hz, IP20, 4000K, 120см, білий
4 818 ₴
- В наявності
- Код: 6_20901
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Omega є синонімом елегантності - розроблена з урахуванням мінімалістичного та сучасного інтер'єру, вона забезпечує оптимальний рівень освітлення, водночас надаючи інтер'єру незвичайну виразність. Декоративна лампа Omega - це лінійний світлодіодний світильник. Її унікальність визначається можливістю створювати власні композиції. Завдяки функціональним з'єднувачам ви можете спроєктувати світлову лінію відповідно до індивідуальної концепції - пряма лінія, прямокутник, квадрат або зигзаг, кожна форма створює інший, дивовижний візуальний ефект. Лінійний світильник Omega має естетично надзвичайно просту форму. Свій оригінальний характер він набуває завдяки фантазії декоратора. Він плавно вписується в характер інтер'єру, додаючи йому виразності. Через розміри роз'ємів система освітлення має деякі обмеження - ви не можете створювати замкнуті форми з L і T роз'ємами одночасно. Перед тим як розпочати монтаж, обов'язково ознайомтеся з інструкцією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 5 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 50 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | 80 Ra |
| Димується | Немає |
| Енергетичний клас | E |
| За типом монтажу | Підвісний |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Матеріал корпусу | Алюміній, ПК |
| Місце встановлення | Стеля |
| Місце установки | устілка |
| Розмір | 1200х68х40мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Струм живлення | Змінний струм |
| Тип | лінійні світильники |
| Частота [Hz] | 50-60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 818 ₴

