
Світлодіодна панель GTV King 24W, 4000K, IP54, 30x60см, білий
1 233 ₴
- В наявності
- Код: 6_20171
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна панель GTV LD-KNG24063-NB, серії KING, в ультратонкому корпусі, білого кольору, зі ступенем захисту IP54. Світлодіодна панель GTV KING, призначена для освітлення внутрішніх просторів житлових, офісних і комерційних приміщень. Може бути встановлена за допомогою підвісних тросів, наборів кріплень для поверхневого і прихованого монтажу, рамки для поверхневого монтажу. Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 595х295х10мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 233 ₴

