
Світильник трековий LED GTV SIERRA, 18W, IP20, 4000K, 48°, чорний (XLD-SRA18WC-NB)
3 144 ₴
- В наявності
- Код: 6_20428
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вся продукція має європейські сертифікати якості і проведена з дотриманням вимог Європейського союзу. Також вся продукція GTV має сертифікати УкрСЕПРО. Світильники GTV lighting є ідеальним рішенням для освітлення офісів, ресторанів, SPA-салонів і торгових об'єктів, в яких потрібен тривалий термін служби і низьке енергоспоживання. Енергоефективні світильники дуже часто використовуються інвесторами для освітлення різних громадських приміщень.Світильники добре підійдуть для сучасного інтер'єру в стилі лофт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 48 град. |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність | 18 Вт/год |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 4000 |
| Місце встановлення | Стеля |
| Напруга живлена | 220V |
| Особливості | Трьохфазний |
| Розмір | 177х163х34мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 144 ₴







