
Світильник світлодіодний фасадний GTV SARO, 9 Вт, 900 лм, IP54, 4000K, чорний
1 347 ₴
- В наявності
- Код: 6_25883
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний фасадний світильник SARO - це квінтесенція сучасного дизайну, що поєднує в собі функціональність з мінімалістичною елегантністю. Геометрична форма світильника вписується в сучасні архітектурні тенденції, надаючи фасадам і зовнішнім просторам вишуканості. Світильник потужністю 9 Вт ефективно висвітлює простір, генеруючи світловий потік 900 Лм. Клас захисту IP54 стійкий до пилу та вологи, а трирічна гарантія є свідченням високої якості та надійності продукту. Ідеальне рішення для тих, хто цінує поєднання естетики та сучасних технологій у зовнішньому освітленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колірна температура | 4000 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Особливості | Набір цифр та букв у комплекті |
| Розмір | 200х160х45мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴




