
Світильник світлодіодний фасадний GTV CANTI II, 12 Вт, 1000 лм, IP65, 4000K, чорний
1 254 ₴
- В наявності
- Код: 6_26054
+380 (98) 006-00-66
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник пристосований для любителів сучасних форм і економічних рішень. Canti має вбудоване джерело світла, тому немає необхідності купувати додаткову лампу. Випромінюване світло має нейтральний колір 4000 К і 1000 лм. Завдяки можливості підключення датчика руху або сутінків він включається тільки при необхідності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 30000 рік |
| Колірна температура | 4000 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Напруга живлена | 220-240V |
| Розмір | 227х227х100 мм |
| Сертифікат CE | Да |
| Сертифікат EAC | Да |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴


